Czy są jacyś polscy wysoko poziomowi gracze?

Tak się zastanawiam bo byłem na kilkunastu serwerach i praktycznie nie spotkałem żadnego polskiego gracza na lvlu powyżej 60.I się zastanawiam czy wgl Polacy tu grają?

2 Likes

131 lvl kolego :slight_smile: dalej gram ale już nie wydaję, szkoda kasy

2 Likes

147, dwuletni staż :wink:

3 Likes

level 150, 4 lata juz, jest ze mna w zespole jeszcze jeden , ktory tez gra od poczatku. Byl jeszcze jeden ale nagle sie zabral i zniknal. Jest u mnie jeszcze trzech na serwerze, tez lev150 ale bardziej sporadyczni gracze.

3 Likes

Czyli tak jak sądziłem.Nieliczni polacy grają…

I’m wondering because I was on a dozen or so servers and I hardly ever met any Polish player on level above 60. I wonder if Poles play here?. this is the translation to english

Yes its good translacion.
Its just really hard to find someone.I mean REALLY hard.Im the only polish player that have 150 lvl exept @Zombay i met in 2.5 or 3 years in game.

Generalnie to ogólnie bardzo rzadko jakichkolwiek spotykam, przez 3 lata gry na 3 różnych kontach to może z 4, 5 polaków? Bardzo mało ale też specjalnie ich nie szukałem więc to może być przyczyna.

1 Like

118 tutaj, gram pol roku :slight_smile: spotkalem na swoim serwerze jednego niedawno i cos tam dzialamy, zeby byc lepszymi graczami (mimo ze jestesmy w dwoch konkurencyjnych klanach o top 1) :stuck_out_tongue: ale on podobnie jak i ja pewnie w okolicach wakacji bedziemy konczyc przygode patrzac na to co sie dzieje z premium toons, jakie sa dodawane…

150, gram ponad 3 lata. gralem nawet na topie, a teraz mam zespol stworzony z takich weteranow jak ja, ktorzy jeszcze moga pykac na poziomie WoC, ale juz sie nie chce. Blow me away tez sie gdzies jeszcze placze po serwerach, chyba gra w omega. w razie co zapraszam do mojej frakcji, mam 3 miejsca.

nie domyslilbym sie, ze jestes z PL.

1 Like

Ja mam taki team że obije po czasie 95% teamów teraz ale to co się dzieje z premium i z darmowymi charakterami to jest zjebane i chyba w dupach im się poprzewracało.

Zobaczymy co się będzie działo gdy wypuszczą lee,magne hershela i maggie.Wtedy to wieloryby chyba się zesrają bo darmowi gracze coś dostali.

no wlasnie jeszcze do niedawna mozna bylo spokojnie na golodupca cos zdzialac, a teraz tylko inwestorzy sie jeszcze na topie utrzymuja. jestem juz prawie w polowie p13, ale od poczatku 2019 nie pompuje siana, bo poszlo w zlym kierunku to wszystko. kupisz sobie Zacha, za kilka tygodni jest kontra i tak w kolko.

Ja juz tylko place za ten ich miesieczny pass, poza tym juz nic wiecej. tak jak Zuzol powiedzial, mozna miec super karty a kilka miesiecy pozniej kazdy f2p je rozwali.

Zaszwe bylem w najlepszym zespole w regionie i obecnie dajemy rade tak miedzy 5-8 w crw. Zespol to glownie weterani ale tez juz widac zmeczenie tematem czasami.

Wypuszcza albo i nie albo w odstepach polrocznych. Cudow tez bym sie nie spodziewal.

150 tutaj, powoli przechodze na twd emeryture. gram juz tylko bo zal sie rozstac z tym co sie osiagnelo… jak wszyscy pewnie. jestem w drugorzednej frakcji bo juz nie chce mi sie kamieni milowych robic.

2 Likes

Dillon [en] kilka osób jest. Kiedyś graliśmy ze sobą ale teraz już mniej, ja nie pompuje kasy już. Ogólnie polecam region. Wszystkie gildie się lubią, na line jest chat dla całego Dillon. W wojnach czy rajdach wszystkie gildie sobie pomagają.

artur boruc. all hail the holy goalie

Widze, ze sporo znanych na forum osobistosci jest z PL. Czyli jest nas malo, ale z przytupem.

Z polskimi graczami wszędzie jest tak samo - za mało nas. Z biegiem czasu zostaje garstka na serwerze.
Na Habersham nasz Pl zespół działał 1,5 roku. Później trzeba było szukać miejsca gdzie indziej. Pograliśmy z ludźmi z USA i po kilku miesiącach odpadli następni. Może są tam jeszcze ze 2/3 osoby. Ja od pół roku gram dużo lżej - zmieniłem region na mało aktywny. Jednak nawet tu (na Pulaski) udało mi się znaleźć 5ciu rodaków, chociaż nie w jednym zespole.
Kiedyś chciałem zebrać więcej osób Pl na jeden serwer ale za dużo zachodu i za mało chętnych.
Jak coś zapraszam na Pulaski dobre miejsce na zombi emeryturę :joy: